Komunistų ir Raseinių konservatorių sąjunga?

Komunistų ir Raseinių konservatorių sąjunga?

508
0
DALINTIS

Arūnas DAMBRAUSKAS

„Naujo ryto“ publikacijoje „O. Babonienės ir A. Bautronio sąjunga“ rašėme apie apgailėtiną kuriozą: Raseinių rajono konservatoriai nutarė paremti socialdemokratų dominuojamą naująją daugumą Raseinių rajono savivaldybės taryboje.
Laikraštyje pasidalijome ir nusistebėjimu, kad konservatorius tenkina naujosios valdančiosios koalicijos raudonumas, nors jis primena politinį antausį ant konservatorių Andriaus Bautronio ir Sigito Vaičiaus skruostų.
Po publikacijos pasirodymo iš karto pasigirdo nepatenkintų konservatorių balsų. Neva „Naujas rytas“ nepagrįstai (pritemptai) prikaišioja konservatoriams raudonumą ir taip konservatorius menkina. Ypač jautriai sureagavo S.Vaičius ir A. Bautronis. Tačiau toks jautrumas tik dar kartą atskleidė, kaip konservatoriai yra susivėlę savo veiksmuose ir žodžiuose.
Tai atskleidžia A. Bautronio autoritetu laikomo S. Vaičiaus pozicija. Šis politikas, kai dar nebuvo įlindęs į vieną palapinę su socdemais, juos vadino ne tik raudonaisiais, bet ir komunistinių pažiūrų veikėjais.
Pavyzdžiui, 2017 metų lapkričio 23 dieną vykusiame Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje, S. Vaičius socialdemokratą Liną Bielskį pavadino komunistinių pažiūrų politiku.
„Štai, ką reiškia būti komunistinių pažiūrų… nežinote, kad klebonai nebūna vedę“, – sakė S. Vaičius (buvo svarstomas klausimas dėl klebonijos atleidimo nuo rinkliavos mokesčio už komunalines paslaugas – red. pastaba).
Praėjo keletas mėnesių ir S. Vaičius su, anot jo, komunistinių pažiūrų kolega, sulindo į vieną palapinę. Ir A. Bautronis kartu šmurkštelėjo.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI