V. Sendrausko keiksmažodžiai ir gudrybės

V. Sendrausko keiksmažodžiai ir gudrybės

349
0
DALINTIS

Arūnas DAMBRAUSKAS

Virgis Sendrauskas – laikraščio „Alio, Raseiniai“ įkūrėjas, visų jo užkulisių žinovas bei dalyvis, dabartinio redaktoriaus Pauliaus Sendrausko tėvas, Raseinių pakraštyje turi laužynu paverstą kraupoką teritoriją, kurioje jau daug metų žada pastatyti kažką labai įsimintino. Bet realybė yra kitokia – tai viena baisiausiai atrodančių Raseinių vietų, žmonių vadinama „sendrauskyne“. Nuotraukos su „sendrauskynės“ vaizdu jau daug metų kabo Maironio parke esančiame stende, kuriame užfiksuotos labiausiai apleistos vietos Raseiniuose.

Pretenzijos dėl nuotraukos
„Naujas rytas“, įsitraukęs į portalo 15min organizuotą socialinę kampaniją „Ieškome kiaulių“, balandžio 13 dienos laikraščio numeryje publikavo fotografiją, kurioje užfiksuotos prišiukšlintos, netvarkingos vietos. Pirmame puslapyje įdėjome „sendrauskynės“ nuotrauką, nuotraukos kampe – „paršiuko“ atvaizdą.
Praėjus kelioms dienoms po publikacijos pasirodymo, rytą, apie 10 val., „Naujo ryto“ redakcijoje pasirodė V. Sendrauskas. Jis redaktorę užsipuolė dėl nuotraukos, plūdosi rusiškais keiksmažodžiais, kaltino laikraštį ir visą pasaulį dėl to, kad negauna leidimo statyboms. Kadangi lankytojo tonas buvo grubus, įžeidžiamas, o elgesys – nekorektiškas, redaktorei S. Tijūnaitienei teko pasakyti: „Jūs esate girtas, išeikite arba iškviesiu policiją“. Nuaidėjo dar geroka porcija V. Sendrausko rusiškų keiksmažodžių, „paleistų“ redaktorei, ir ponas išėjo. Tačiau tuo viskas nesibaigė.

Policijos vizitai
Pasirodo, tos pačios dienos pavakaryje, į darbo dienos pabaigą, V. Sendrauskas, nuvykęs į Raseinių r. policijos komisariatą, parašė skundą, kad „Naujo ryto“ redakcijoje buvo išplūstas redaktorės S. Tijūnaitienės. Po poros dienų „Naujo ryto“ redakcijoje pasirodė trys policijos pareigūnai ir pranešė redaktorei, kad dėl jos elgesio parašytas skundas. Skundo autorius – V. Sendrauskas. Skunde V. Sendrauskas teigia, kad „Naujo ryto“ redakcijoje jis buvo išplūstas, pavadintas girtuokliu. Policininkai apklausė redaktorę. Nors situacija atrodė gana komiška, redaktorei teko aiškintis, kad ne ji plūdosi, bet pati buvo išplūsta. Gerai, kad tuo metu redakcijoje buvo darbuotojai, kurie matė ir girdėjo, kaip V. Sendrauskas žarstėsi rusiškais keiksmažodžiais ir viešoje vietoje demonstravo nepagarbą aplinkiniams.
Įdomu, kodėl ponas į policiją nenuėjo tuoj pat po apsilankymo „Naujo ryto“ redakcijoje? Kodėl laukė nuo 10 val. iki 17 val.? Juk toks elgesys blaiviam, įžeistam (o dar spaudos atstovų!) žmogui nebūdingas. Laukė, nes galimai reikėjo laukti, kol išgaruos?! O gal pabūgo, kad redaktorė parašys pareiškimą policijai?
Žinoma, galimos įvairios interpretacijos, bet situacija, kai pats muša ir pats rėkia, ko gero, tendencinga šios garbingos pavardės nešiotojams.
Raseinių rajono policijos komisariato vadovas M. Macis praėjusią savaitę informavo, kad dėl V. Sendrausko pranešimo priimtas nutarimas nepradėti administracinio nusižengimo teisenos.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI