Kasdienybės trupiniai

Kasdienybės trupiniai

280
0
DALINTIS

• Rodos, tokia silpna, trapi ir bejėgė yra žalia žolytė, bet skverbiasi ji per pačią kiečiausią žemę, per uolų plyšius, akmenis. Taip ir žmogaus gerumas. Nėra jokio ginklo, kūjo ar priekalo, kuris gali būti palygintas su gero, nuoširdaus žmogaus jėga ir jai niekuo negalima pasipriešinti. Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, judėjimo RASAI valdybos pirmininkas R. Zubiela turi vietų ir žmonių, kuriems negaili dėmesio, pagalbos, paramos ar gero žodžio. Vieni jų – Petrašiūnų gailestingumo namų Šimkaičių filialo gyventojai. Nors už lango jau įsitvirtino pavasaris ir saulė perėmė visą šildymą savo žinion, bet saulė, kaip ir pavasaris, – ne amžini: pasisuks vėl metų ratas, užleis saulė savo pozicijas ir namų šiluma teks pasirūpinti patiems, todėl paskutinėmis šalto ir snieguoto pavasario dienomis R. Zubiela suskubo pasirūpinti būsimąja Šimkaičių gailestingumo namų šiluma: į kiemą atvežė malkų kitam sezonui, nes geras šeimininkas malkas ruošia vasarą, o roges – žiemą. Romaldo dovanotos malkos iki naujojo sezono pradžios bus išdžiovintos, paruoštos, čia gyvenančių malda ir bendras darbas padės gyvenimo skaudulius besigydantiems.

• Su vienais žmonėmis bendravimas liejasi laisvai lyg kalnų upelis, bendrauji su jais laisvai, nevaržomai, neatsižvelgiant į jų amžių, lytį, pareigas ir kitus dalykus. Vienas tokių žmonių – Raseinių r. savivaldybės tarybos narys, judėjimo RASAI valdybos pirmininkas R. Zubiela, mokantis rasti bendrą kalbą ir su mažu, ir su senu. Neseniai šis žmogus, lydimas Viduklės klebono A. Stanulio ir socialinės darbuotojos G. Visockienės, lankėsi Viduklės darželyje, domėjosi vaikų ugdymo sąlygomis, ikimokyklinio ugdymo funkcijomis ir jų įgyvendinimu, aptarė ikimokyklinio ugdymo ir vaikų priežiūros svarbą, darželio direktorė L. Urbonienė supažindino su darželio bendruomenės kasdienybe ir rūpesčiais.

• Raseinių rajono savivaldybės tarybos, judėjimo RASAI valdybos narė Aurelija Rimkienė kartu su gydytoja Inga Stoškevičiene tęsia sveikos gyvensenos susitikimus su rajono gyventojais. Šį kartą lankėsi Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijoje, kur mokė, kaip išvengti insulto, infarkto bei atpažinti šių ligų simptomus, suprasti cukrinio diabeto pavojų, daug kalbėjo apie sveiką mitybą ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Susitikimo pabaigoje gydytojos buvo maloniai nustebintos klausytojų rankdarbiais – dovanomis.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI