Valio! Ekipa RASAI jau pusfinalyje…

Valio! Ekipa RASAI jau pusfinalyje…

787
0
DALINTIS

Stanislava TIJŪNAITIENĖ

Baigiasi ketvirtfinalio kovos, kuriose mūsų ekipos RASAI vyrai be didelio vargo nukovė Vilniaus „Perlą“ 3:0. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ taip pat nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0. Pusfinalyje mūsų vyrams – komandai RASAI – teks kautis su marijampoliečiais.

Varžybų akimirka.
Varžybų akimirka.

Kitos komandos: Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“, Šilutės „Šilutė“, „Telšiai“ ir Šakių „Vytis“ nesugebėjo per pirmąsias trejas varžybas laimėti po tris pergales, todėl joms teko žaisti dar vienas varžybas ir po jų  į pusfinalį pateko: Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda, nugalėjusi „Šilutės“ krepšininkus (seriją laimėjo 3-1), ir Šakių „Vyčio“ krepšininkai, sutriuškinę „Telšių“ komandą (irgi seriją laimėjo 3-1).

Vilniuje ekipa RASAI nukovė aikštės šeimininkus

Pirmuosius tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką. Likus žaisti pusantros minutės, ekipa RASAI pirmavo 84:75 ir nugalėtojas abejonių nebekėlė. Tuomet vilnietis Arnas Beručka pelnė 8 taškus iš eilės ir skirtumas ištirpo iki 83:84. Paskutinė ataka taip pat priklausė vilniečiams, tačiau Beručkos metimas tikslo nepasiekė.

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 85:83 (23:27, 23:15, 19:21, 20:20) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ ir serijoje iki trijų pergalių laimėjo 2-0.

„Perlo“ neišgelbėjo net fantastiškai žaidęs Beručka. Jis pelnė 32 taškus ir taip pagerino savo rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausiai (28 taškus) jis buvo įmetęs į Kauno KTU krepšį.

RASAI“: Šarūnas Beniušis – 21 taškas (8 atk. kam.), Šarūnas Vingelis – 18, Tomas Galeckas – 16, Andrius Aleksandrovas – 10.

„Perlas“: Arnas Beručka – 32 taškai, Tautvydas Pipiras ir Lukas Kvedaravičius – po 10.

Mes jau pusfinalyje!

Mūsų komandos RASAI vyrai namuose 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

Mačo lūžis įvyko trečiojo ketvirčio viduryje, kuomet šeimininkai pirmavo 49:39, tačiau įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę 13:0 įgijo rekordinę persvarą (62:39).

RASAI: Andrius Aleksandrovas – 20 taškų, Šarūnas Vingelis – 18, Tomas Galeckas – 15, Šarūnas Beniušis – 9.

„Perlas“: Karolis Giedraitis – 13 taškų, Robertas Keliačius – 11, Arnas Beručka – 9.

Sveikiname ekipos RASAI žaidėjus ir trenerių štabą su puikiu pasirodymu ketvirtfinalyje.

Komandos RASAI pusfinalio kovos

Kovo 25 d. 16 val. ekipa RASAI pradeda pusfinalio kovas Marijampolės sporto mokyklos salėje su „Sūduva-Mantinga“. Antrasis susitikimas vyks jau namuose, „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio arenoje antradienį, kovo 28 d. 18 val. Paskutinis susitikimas su suvalkiečiais vėl vyks Marijampolėje kovo 30 d.

Tegul krepšinio Dievai atriša rankas ir krepšinio lanką mūsų vyrams, tegul suteikia  drąsos tvirtai stovėti ir taiklią ranką išlaikyti bei noro kovoti ir dar didesnio noro nugalėti… O mes, sirgaliai, visada Jus palaikysime…

 

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI