Prasideda Mezon-NKL finalai

Prasideda Mezon-NKL finalai

715
0
DALINTIS
Stanislava TIJŪNAITIENĖ

 

Ekipa RASAI išsikovojo teisę žaisti ne tik stipriausiųjų septintuke, bet pateko ir į stipriausiųjų ketvertuką, žaidė pusfinalyje, pateko į mažąjį finalą.
Ekipa RASAI išsikovojo teisę žaisti ne tik stipriausiųjų septintuke, bet pateko ir į stipriausiųjų ketvertuką, žaidė pusfinalyje, pateko į mažąjį finalą.

Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą – baigiasi Mezon-NKL reguliarusis sezonas, kuriame galime pelnytai didžiuotis mūsų vyrais, Raseinių krepšinio ekipa RASAI. Mūsų komanda RASAI išsikovojo teisę žaisti ne tik stipriausiųjų septintuke, bet pateko ir į stipriausiųjų ketvertuką, žaidė pusfinalyje, pateko į mažąjį finalą. Komanda, kuri praėjusią vasarą balansavo ant finansinio išlikimo ribos, atlaikė visus išbandymus ir gali pelnytai didžiuotis savo pasiekimais. Ir nesvarbu, turėsime 3-čią ar 4-ąją vietą NKL, svarbu, kad mes esame, kad mūsų vardą žino visa krepšinio Lietuva. O pergalės ir pralaimėjimai, pralaimėjimai ir pergalės yra vienas su kitu surakinti.

Finalas

Mūsų komandai pasitaikė „kietas riešutėlis“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, praėjusių metų Mezon-NKL finalininkė.
Mūsų komandai pasitaikė „kietas riešutėlis“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, praėjusių metų Mezon-NKL finalininkė.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda praėjusį ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17, 25:14, 18:17, 24:24) nugalėjo Raseinių komandą RASAI ir laimėjo pusfinalio seriją 3–0. Finale marijampoliečiai žais su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda, kuri pusfinalyje taip pat 3–0 pranoko Šakių „Vyčio“ komandą. Klaipėdiečiai yra 2015 metų Mezon-NKL čempionai. Šiemet yra pirmas kartas nuo 2013–2014 m., kai finale kausis dvi stipriausios

Ginam savo krepšį!
Ginam savo krepšį!

reguliariojo sezono komandos. „Sūduva-Mantinga“ (30–8) buvo pirma, o „Nafta-Uni-Akvaservis“ (25–13) – antra. Pirmoji finalo mačo serija, kurioje bus kovojama iki 4-rių pergalių, vyks balandžio 8 dieną, šeštadienį, Marijampolėje. Mažasis finalas, kuriame bus žaidžiama iki trijų pergalių, prasidės balandžio 7-ąją, 18 val., penktadienį, Raseiniuose, „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube, kur savo jėgas išbandys raseiniškiai su Šakių „Vytimi“.

Mūsų vyrai – šaunuoliai, padarę didžiulį darbą, žaidę kovingai, energingai, su dideliu

Startinis ekipos RASAI penketukas.
Startinis ekipos RASAI penketukas.

atsidavimu ir noru, todėl jie nusipelno, kad aš ir tu, jis ir ji – mes visi ateitume ir sirgtume už savo komandą –  ekipą RASAI. Susitinkam mažajame finale!

Marijampoliečiai žaidžia kietai.
Marijampoliečiai žaidžia kietai.

„Niekada nenustok siekęs tobulumo – sporte ar šiame sudėtingame pasaulyje. Jeigu nepasieksi viršūnių, padaręs viską, ką galėjai, tavęs niekas nekaltins. Svarbiausia – niekada neprarask vilties, kad tau pasiseks“ – Pranas Lubinas, Lietuvos krepšinio krikštatėvis.

Mažasis finalas

Pirmosios varžybos su Šakių „Vytis“ komanda – balandžio 7 d., penktadienį, 18 val. Raseiniuose, „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube, antrosios – balandžio 10 d. Šakiuose, trečiosios – „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube balandžio 12 d., 18 val.

 Dėmesio! Informacija sirgaliams: mūsų susitikimo vieta – „Karpynė“, laikas –  komandos RASAI kova, atpažinimo ženklas – gera ir kovinga nuotaika.

Pusfinalio „triukšmadariai“ – komandos RASAI sirgaliai.

Pusfinalio „triukšmadariai“ – komandos RASAI sirgaliai.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI