Kovojame prieš turnyrinės lentelės lyderius – „Sūduva-Mantinga“.

Stanislava TIJŪNAITIENĖ

Marijampoliečiai nusiteikę laimėti, komanda RASAI – taip pat.

„Šilutės“ triumfas Raseiniuose

Praėjusi savaitė mūsų komandai RASAI atseikėjo ir pralaimėjimą, ir pergalę, bet apie viską nuo pradžios. Savaitės viduryje „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio salėje  priėmėme svečius iš pamario – „Šilutės“ krepšininkus, turinčius dvi pergales iš eilės. Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antrąjį kėlinį svečių komanda staigiai rovė į priekį – 36:12 ir mūsų vyrai nebepajėgė jų pasivyti, nors svečiai turėtą 20 taškų persvarą gerokai išbarstė per kitus du kėlinius. Prieš lemiamą ketvirtį iš šilutiškių turėtos persvaros liko tik 10 taškų, tačiau Roberto Kuncaičio auklėtiniai užtikrintai sužaidė paskutines minutes ir šventė pergalę.

Šilutės vyrams ekipa RASAI pasipriešinti nesugebėjo.

Mezon-NKL pirmenybėse mūsiškiai patyrė trečią nesėkmę iš eilės, o svečiai – trečiąją pergalę 100:96 (19:21, 36:12, 20:32, 25:31)

RASAI:  Tomas Galeckas – 26 taškai (8 rez. perd.) Šarūnas Beniušis – 25 (10/13 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Vingelis – 21, Andrius Aleksandrovas – 19.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas – 25 taškai (4/8 trit.), Benas Wanamakeris – 21, Modestas Žaunieriūnas – 16, Simas Raupys – 14, Aurelijus Pukelis – 10 (6 atk. kam.).

Su geros nuotaikos užtaisu mūsiškiai pradeda varžybas su vilniškiais.

RASAI parodė nagus NKL čempionams

Penktadienis mūsų  vyrams lengvos kovos nežadėjo, svečiuose mūsų laukė NKL čempionai – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda. Tačiau komandai RASAI, turinčią šaunųjį Šarūno Vingelio ir Tomo Galecko duetą, jokie priešai nebaisūs – jiedu pelnė daugiau nei pusę komandos RASAI taškų ir atvedė ekipą į antrąją pergalę šį sezoną prieš Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionus.

Varžybos ėjo petys petin – tai viena komanda išsiveržia į priekį, tai kita, bet didelių persvaros taškų kraičio nesusikrauna: pirmąjį kėlinį 21:29 laimi šeimininkai, antrąjį  kėlinį jie pralaimi net 12 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje abi komandos taškų gausa nepasižymėjo, bet 16:13 laimėjo ekipa RASAI. Ketvirtojo kėlinio pradžioje septynis taškus paeiliui surinkę šeimininkai buvo įsiveržę į priekį – 68:64, bet jiems operatyviai taškų atsakymą davė svečiai iš Raseinių: Kajus Okmanas ir Šarūnas Vingelis pataikė po tritaškį ir RASAI, laimėję atkarpą 8:0, persvėrė rezultatą savo naudai – 72:68.

Pirmosios varžybų akimirkos su „Perlu“ nuvylė komandos RASAI sirgalius.

Vėliau jau mūsų vyrai diktavo šeimininkų ekipai, surinkę aštuonis taškus paeiliui įgijo dviženklę persvarą – 82:71, o prasidėjus paskutinei minutei Kajus Okmanas realizavo abi baudas ir sugrąžino komandai RASAI 13 taškų pranašumą, kuris ir lėmė mūsiškių  pergalę – 92:79.

Trečias kėlinys nemelavo ir aiškiai parodė, kas čia šeimininkas – mūsiškiai surietė į ragą Vilniaus „Perlą“ 20:7.

Puikiai rungtyniavęs Galeckas per 34 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei surinko 37 naudingumo balus. Tuo metu Šarūnas Vingelis surinko 27 taškus. RASAI šventė pergalę prieš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ 94:84.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis – 25 taškai (2/8 trit.), Rytis Juknevičius – 17, Dominykas Domarkas – 15.

RASAI:  Šarūnas Vingelis – 27 taškai, Tomas Galeckas – 25 (8 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas – 18, Kajus Okmanas – 10.

RASAI nokautavo – nugalėjo „Perlą“

Šią savaitę „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio salėje susitikusios dvi priešininkų komandos RASAI ir Vilniaus „Perlas“ vien kitai į atlapus kibo rimtai – tai trečioji šių komandų dvikova šiame sezone. Pirmasis kėlinys nuvylė komandos RASAI sirgalius, nes mūsų vyrai daug klydo, atrodė pavargę ir pralaimėjo 12:19. Antrajame kėlinyje ekipa RASAI įgijo antrą kvėpavimą ir aptalžė vilniškius 28:25. Na, o trečias kėlinys nemelavo ir aiškiai parodė, kas čia šeimininkas – mūsiškiai surietė į ragą Vilniaus „Perlą“ 20:7.

Tai buvo trečioji šių komandų akistata šiame sezone ir tik pirmoji, pasibaigusi mūsiškių pergale.

Po tokio nokauto vilniškiai nebeatsigavo ir pergalė atiteko komandai RASAI 80:66 (12:19, 28:25, 20:7, 20:15). Mūsų vyrai taikliai šaudė iš toli, pataikydami net 44 proc. tritaškių (12/27), o „Perlo“ tritaškių metimai tikslą pasiekė tik 12 proc. (3/25).

Tai buvo trečioji šių komandų akistata šiame sezone ir tik pirmoji, pasibaigusi  mūsiškių  pergale.

„RASAI: Šarūnas Vingelis – 23 taškai, Tomas Galeckas – 21, Giedrius Stankevičius – 12.

„Perlas“: Domantas Pipiras – 15 taškų (13 atk. kam.), Arnas Beručka – 13, Karolis Giedraitis – 8.