DALINTIS
Draugiškas rankų paspaudimas prieš varžybas.

Stanislava TIJŪNAITIENĖ

Pirmosios varžybų su klaipėdiškiais minutės.

Praėjusią savaitę Mezon-NKL pirmenybėse netrūko įsimintinų įvykių, o antroje vietoje žengianti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ sumažino savo atsilikimą nuo pirmenybių lyderės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“.

Marijampoliečiai Vilniuje krito kovoje su „Perlu“, o Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savaitgalį laimėjo abu susitikimus. Dabar Klaipėdos komandą nuo lyderių skiria dvi pergalės.

Mūsų vyrai gina savo krepšį.

Ir mūsų komandai RASAI įsibėgėjęs NKL sezonas atneša ne tik pergales, bet ir pralaimėjimų kartėlį. Pastarosios dvejos varžybos mūsų ekipai buvo nesėkmingos, bet sunkus darbas treniruotėse ne visada atneša pergales. Kartais tenka būti šalia jų.

Pralaimėjimas namuose

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda, pralaimėjusi Marijampolėje, atsirevanšavo Raseiniuose. Mūsiškiai su pajūrio vyrais pirmame kėlinyje žaidė taškas į tašką, o antrame kėlinyje klaipėdiškiai atsiplėšė, kai po devynių iš eilės pelnytų taškų persvara pasiekė dviženklę ribą – 37:27. Vėliau aikštelės šeimininkai keletą kartų dar bandė vytis ir buvo priartėję iki vienženklio atstumo, tačiau rungtynių eigos galutinai perlaužti jau nebesugebėjo.

Geros nuotaikos nešėjos.

Uostamiesčio klubas svečiuose 85:75 (28:23, 23:20, 17:16, 17:16) susitvarkė su aikštės šeimininkais, ekipa RASAI, ir šventė 21-ąją pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė 29 taškus (5/8 dvit., 6/7 trit., 1/1 baud. met.) pelnęs Viktoras Chodosovskis. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius.

Šiose varžybose 13-tu numeriu pažymėtus marškinėlius vilkintis Andrius Aleksandrovas pelnė savo komandai 20 taškų.

RASAI: Andrius Aleksandrovas – 20 taškų, Tomas Galeckas – 13, Šarūnas Beniušis ir Evaldas Aniulis – po 12.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis – 29 taškai, Džiugas Slavinskas – 15, Benas Bagdonavičius – 13.

Žemaičių revanšas

Sunkios varžybos laukė komandos RASAI ir Žemaitijoje, kur „ietis surėmėme“ su komanda iš Telšių. Kova vyko taškas į tašką: pirmą ir antrą kėlinius laimėjo telšiškiai, o po ilgosios pertraukos atsigavę ekipos RASAI vyrai parodė, jog dar turi parako savo parakinėje. Deja, jo užteko neilgam: nors kova vyko iki paskutiniųjų sekundžių, žemaičiai palaužė mūsų vyrus 85:82 (31:25, 15:14, 14:20, 25:23).

Likus 10 sekundžių telšiškis Ovidijus Kaminskis pataikė abi baudas ir suteikė 4 taškų persvarą savo komandai (83:79). Komandos RASAI žaidėjas Kajus Okmanas smeigė tritaškį, tačiau Ignas Razutis realizavo baudų metimus ir telšiškiai šventė pergalę.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis – 22 taškai (4/7 trit), Mindaugas Norkus – 14, Ignas Razutis – 13 (7 atk. kam., 12 rez. perd., 31 naud. bal.), Gintautas Kybartas – 10.

Šį kartą žemaičiai pasirodė esą stipresni.

RASAI: Šarūnas Beniušis – 19 taškų, Andrius Aleksandrovas – 16, Kajus Okmanas ir Evaldas Džiaugys – po 11.

Artimiausios varžybos

„Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube trečiadienį susitikome su „Šilute“, rungtynės baigėsi ………………….

Šiandien mūsų krepšininkai Marijampolėje kaunasi su „Sūduva-Mantinga“.

Apie rungtynes su „Šilute“ ir „Sūduva-Mantinga“ – kitame „Naujo ryto“ numeryje.