Gimsta tradicija – pagerbti veteranus

Gimsta tradicija – pagerbti veteranus

743
0
DALINTIS
Šventinių pietų akimirka.

Jūratė GARLIAUSKIENĖ

jurate.garliauskiene@gmail.com

Tel. 8 620 75 127


„Gyvenimas – tai sunkus darbas, sudėtingas amatas, kurio norint išmokti reikia pavargti“.

Pradėjusi šiais O. de Balzako žodžiais, pasakosiu apie gimusią idėją prisiminti jau iš darbo išėjusius, bet gilias pėdas darbe įmynusius žmones. Tai darbščios moterys, dirbusios įmonėje „Norvelita“. Gi dažnas namuose kalbame, kad pusė gyvenimo prabėga darbe ir gal tik mažesnioji pusė – namuose…

Daug ilgamečių darbuotojų tebedirba ir jų darbo stažas tik ilgėja. Tačiau personalo vadovė Regina Petrokienė, kuri yra ir Raseinių krašto ateities sąjūdžio RASAI pirmininkė, prisiminė jau nebedirbančias, bet didelį darbo metų kraitį sukaupusias darbuotojas. Į šventinius pietus „Karpynės“ restorane buvo pakviestos ilgametės „Norvelitos“ darbuotojos, kurios dirbo nuo įmonės įsikūrimo pradžios ir išėjo į užtarnautą poilsį. Tai Jūratė Tamavičienė (dirbusi 18 m.), Regina Motiejauskienė (dirbusi 17 m.), Janina Burgienė (dirbusi 11 m.), Aldona Gudžiūnienė (dirbusi 11 m.) ir Vida Gadliauskienė (dirbusi 16 m.). Minėtos moterys ne tik buvo geros ir atsakingos darbuotojos, bet jos yra aktyvios Raseinių krašto ateities sąjūdžio RASAI narės.

Popietės metu kalbėjome apie buvusios darbovietės gyvenimą, pasikeitimus ir pasiekimus. Kalbėjome apie moterų kasdieninius darbus, jų laisvalaikį, dalinomės nuomonėmis ir apie politinę situaciją Raseinių rajone, ir visoje Lietuvoje, apie judėjimo RASAI indėlį į Raseinių krašto gerovę. Moterys džiaugėsi, kad nėra pamirštos. Jos pasiruošusios dalyvauti aktyviame visuomeniniame gyvenime, judėjimo RASAI veikloje. Popietės metu moterys buvo apdovanotos simbolinėmis dovanėlėmis su įmonės „Norvelita“ ir judėjimo RASAI atributika.

Norisi baigti Stendalio žodžiais: „Kiekvienas sąžiningai atliekamas darbas naudingas, vadinasi, vertas pagarbos“. Vadinasi gimė graži tradicija – pagerbti jau iš darbo išėjusius.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI