Antroji kelionė į sveikatos šaltinių kurortą Druskininkus

Antroji kelionė į sveikatos šaltinių kurortą Druskininkus

645
0
DALINTIS
Druskininkų sveikatos šaltinių kurorte.

Raseinių krašto ateities sąjūdžio RASAI nariai, dirbantys „Norvelitoje“, išvyko pailsėti ir atsikvėpti nuo itin didelio darbų maratono į antrąją kelionę, į Druskininkus. Šis miestas ypatingas. Tai sveikatos šaltinių kurortas. Ankstyvą rytą didelis būrys puikiai nusiteikusių dalyvių Raseinių autobusų parko autobusu išskubėjo į kelionę.

Susikaupimo akimirka Merkinės piramidėje.
Susikaupimo akimirka Merkinės piramidėje.

Štai ir Druskininkai – vandens atrakcionų parkas. Visi skubėjo kuo greičiau pajusti vandens ir šilto oro malonumus, išbandyti šniokščiančias vandens kaskadas, didžiulį vandens krioklį, sūkurines vonias, pirteles ir, žinoma, povandeninius vandens masažus, kurie taip reikalingi po sunkių darbų įmonėje. Pajusti kitokių pojūčio – adrenalino buvo galima Bermuduose, išbandžius įvairaus aukščio nusileidimo kalnelius. Gera buvo tiesiog pasidžiaugti sukurta jaukia aplinka.

Po pirmos kelionės įgavus patirties, pavyko rasti laiko apsilankyti ir Merkinės piramidėje. Čia poilsis visai kitoks – tai dvasinė ramybė.

Piramidės sumanytojas P. Žėkas sako, kad yra žmonių, kurie sugrįžta nebe pirmąjį kartą. Kiekvienas turi savų motyvų čia apsilankyti. Tie, kurie atvykę elgiasi dvasingai, atlieka maldą – meditaciją, čia pat arba sugrįžę po ilgesnio laiko paliudija, jog atgavo kūno ir sielos jėgas: pagerėjo sveikatos būklė, atslūgo vidinė įtampa, tapo lengviau bendrauti su tais, kurie šalia, lydi sėkmė.

Puiki bendradarbių nuotaika.
Puiki bendradarbių nuotaika.

Grižtant namo keliauninkai žaismingai leidžia laiką: skamba tradicinė Draugų daina, renkamos smagios nominacijos. Jomis buvo nominuoti Tomas, Karolis, Gytis, Vytautas, Indrė, Simona, Raimondas, Lina, Loreta, Jolanta, Giedrė, Vilma, Odeta, Jurgita, Loreta ir Rasa. Vieni tapo smagiausi, kiti – vaišingiausi, buvo ramiausių ir drąsiausių… Geras humoras – taip pat sveikatos šaltinis.

Greitai prabėgo dar viena puiki kelionė, kurią organizavo Raseinių krašto ateities sąjūdžio RASAI pirmininkė R. Petrokienė ir valdybos narė N. Šimkienė. O dildžiausia padėka – garbės pirmininkui J. Kenstavičiui.

Geros emocijos įspūdingoje aplinkoje.
Geros emocijos įspūdingoje aplinkoje.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI