15-oji Mezon-NKL savaitė: lyderių akistata, ligos, nutrauktos varžybos

DALINTIS
Susitikimuose su mūsų vyrais „Vytis“ prasta sveikata nesiskusdavo, bet vis tiek gavo į kaulus nuo mūsiškių.

Stanislava TIJŪNAITIENĖ

Komandos RASAI treneriai ir žaidėjai minutės pertraukėlės metu.

Praėjusią savaitę prasidėjo antrasis Mezon-NKL reguliariojo sezono etapas, kuriame pirmenybių ekipos išsiskirstė į du pogrupius. Šeštadienį Mezon-NKL pirmenybėse susitiko dvi lyderės, tačiau rungtynių eiga komandų išsidėstymo nepriminė. Į Marijampolę atvykusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ buvo sudorota jau pirmoje susitikimo pusėje, kuomet po dviejų kėlinių marijampoliečiai pirmavo 50:21. Tiesa, vėliau „Sūduvos-Mantingos“ siautėjimas buvo kiek sulaikytas, tačiau susitikimo eigos tai nepakeitė ir marijampoliečiai triumfavo – 85:66.

Neįprasta situacija susiklostė šeštadienį Jonavos sporto klubui: sirgaliai rungtynėse prieš Kauno KTU aikštelėje išvydo itin neįprastą vaizdą. Ketvirtajame kėlinyje JSK klubo garbę aikštelėje liko ginti vos du žaidėjai. Galiausiai iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, rungtynės buvo nutrauktos, nes penktą asmeninę pražangą užsidirbo Ričardas Verbickas ir aikštelėje liko vienintelis jonavietis – Mintautas Bulanovas.

„Vyčio“ komanda aptaria strategiją.

„Vytis“ dar kartą nesugebėjo pasipriešinti ekipai RASAI

Šakių „Vyčio“ komanda prieš susitikimą su ekipa RASAI bandė prašyti atšaukti šias varžybas, esą komanda pasigavo gripą ir žaisti gali nepilna sudėtimi. Varžovams nesutikus, Šakių „Vyčio“ komanda antrą susitikimą iš eilės vertėsi su šešiais žaidėjais ir šįkart situacija buvo dar ekstremalesnė. Tiesa, primename raseiniškių sporto aistruoliams, jog spalio ir gruodžio mėnesiais susitikimuose su mūsų vyrais „Vytis“  prasta sveikata nesiskundė, bet vis tiek gavo į kaulus nuo mūsiškių.

Ir šį kartą „Vyčiui“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) neužteko jėgų pasipriešinti Raseinių ekipai RASAI, o dėl to jie apkaltino gripą. Na, yra sakoma, jog prastam žaidėjui yra kas trukdo ir be gripo…

Pasisveikinimas prieš varžybas.

Pirmame kėlinyje abi komandos kovėsi tolygiai, tai viena, tai kita pabėgėdama ir vėl stabtelėdama, todėl šis kėlinys baigėsi 22:21 aikštės šeimininkų naudai. Antrąjį kėlinį mūsų vyrai žaidė užtikrintai ir laimėjo 31:25. Po ilgosios pertraukos „Vyčio“ komanda atrodė pridususi, o Remigijui Trakimui susirinkus penkias pražangas šakiškiai susidūrė su rimtomis problemomis: į aikštę vėl žengti buvo priverstas mačo metu susitraumavęs Sheltonas Jacksonas. Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai prakišo 18:29, o varžybas pralaimėjo 85:99.

Varžybų akimirka.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius – 35 taškai, Rokas Stankevičius – 18, Sheltonas Jacksonas ir Remigijus Trakimas – po 9,

14. Jonavos sporto klubas 6/22 34

Vakar, sausio 19 d., mūsų ekipa RASAI „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube priėmė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandą. Varžybos buvo sunkios ir įtemptos, bet apie tai – kitame „Naujo ryto“ numeryje.