15-oji Mezon-NKL savaitė: lyderių akistata, ligos, nutrauktos varžybos

15-oji Mezon-NKL savaitė: lyderių akistata, ligos, nutrauktos varžybos

601
0
DALINTIS
Susitikimuose su mūsų vyrais „Vytis“ prasta sveikata nesiskusdavo, bet vis tiek gavo į kaulus nuo mūsiškių.

Stanislava TIJŪNAITIENĖ


Komandos RASAI treneriai ir žaidėjai minutės pertraukėlės metu.
Komandos RASAI treneriai ir žaidėjai minutės pertraukėlės metu.

Praėjusią savaitę prasidėjo antrasis Mezon-NKL reguliariojo sezono etapas, kuriame pirmenybių ekipos išsiskirstė į du pogrupius. Šeštadienį Mezon-NKL pirmenybėse susitiko dvi lyderės, tačiau rungtynių eiga komandų išsidėstymo nepriminė. Į Marijampolę atvykusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ buvo sudorota jau pirmoje susitikimo pusėje, kuomet po dviejų kėlinių marijampoliečiai pirmavo 50:21. Tiesa, vėliau „Sūduvos-Mantingos“ siautėjimas buvo kiek sulaikytas, tačiau susitikimo eigos tai nepakeitė ir marijampoliečiai triumfavo – 85:66.

Neįprasta situacija susiklostė šeštadienį Jonavos sporto klubui: sirgaliai rungtynėse prieš Kauno KTU aikštelėje išvydo itin neįprastą vaizdą. Ketvirtajame kėlinyje JSK klubo garbę aikštelėje liko ginti vos du žaidėjai. Galiausiai iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, rungtynės buvo nutrauktos, nes penktą asmeninę pražangą užsidirbo Ričardas Verbickas ir aikštelėje liko vienintelis jonavietis – Mintautas Bulanovas.

„Vyčio“ komanda aptaria strategiją.
„Vyčio“ komanda aptaria strategiją.

„Vytis“ dar kartą nesugebėjo pasipriešinti ekipai RASAI

Šakių „Vyčio“ komanda prieš susitikimą su ekipa RASAI bandė prašyti atšaukti šias varžybas, esą komanda pasigavo gripą ir žaisti gali nepilna sudėtimi. Varžovams nesutikus, Šakių „Vyčio“ komanda antrą susitikimą iš eilės vertėsi su šešiais žaidėjais ir šįkart situacija buvo dar ekstremalesnė. Tiesa, primename raseiniškių sporto aistruoliams, jog spalio ir gruodžio mėnesiais susitikimuose su mūsų vyrais „Vytis“  prasta sveikata nesiskundė, bet vis tiek gavo į kaulus nuo mūsiškių.

Ir šį kartą „Vyčiui“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) neužteko jėgų pasipriešinti Raseinių ekipai RASAI, o dėl to jie apkaltino gripą. Na, yra sakoma, jog prastam žaidėjui yra kas trukdo ir be gripo…

Pasisveikinimas prieš varžybas.
Pasisveikinimas prieš varžybas.

Pirmame kėlinyje abi komandos kovėsi tolygiai, tai viena, tai kita pabėgėdama ir vėl stabtelėdama, todėl šis kėlinys baigėsi 22:21 aikštės šeimininkų naudai. Antrąjį kėlinį mūsų vyrai žaidė užtikrintai ir laimėjo 31:25. Po ilgosios pertraukos „Vyčio“ komanda atrodė pridususi, o Remigijui Trakimui susirinkus penkias pražangas šakiškiai susidūrė su rimtomis problemomis: į aikštę vėl žengti buvo priverstas mačo metu susitraumavęs Sheltonas Jacksonas. Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai prakišo 18:29, o varžybas pralaimėjo 85:99.

Varžybų akimirka.
Varžybų akimirka.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius – 35 taškai, Rokas Stankevičius – 18, Sheltonas Jacksonas ir Remigijus Trakimas – po 9,

RASAI:  Šarūnas Vingelis – 25.

Nr. Komanda W/L Turnyriniai taškai
1. Sūduva-Mantinga 23/4 50
2. Nafta-Uni-Akvaservis 20/8 48
3. Telšiai 19/9 47
4. Rasai 17/9 43
5. Šilutė 14/14 42
6. Perlas 16/10 42
7. Vytis 14/13 41
Nr. Komanda W/L Turnyriniai taškai
8. Palanga 12/15 39
9. Žalgiris-2 13/13 39
10. Delikatesas 11/17 39
11. KTU 10/18 38
12. Mažeikiai 10/17 37
13. Ežerūnas 6/22 34
14. Jonavos sporto klubas 6/22 34

Vakar, sausio 19 d., mūsų ekipa RASAI „Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube priėmė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandą. Varžybos buvo sunkios ir įtemptos, bet apie tai – kitame „Naujo ryto“ numeryje.

„Viens prieš vieną“...
„Viens prieš vieną“…

Šiandien, sausio 20 d., žaidžiame Žemaitijoje, Mažeikių „Ventos“ progimnazijos sporto salėje. Bandysime sudoroti Telšių „Telšius“. O sausio 25 dieną, trečiadienį, 18 val. savo aikštėje raseiniškiai kausis su Šilutės krepšininkais.

Sirgaliai, sirgdami už savąją komandą, negali fiziškai sulaikyti priešininkų aikštėje ar įmesti kamuolį į krepšį už savuosius, bet jie gali palaikyti savąją komandą stebėdami mūšį su viltimi širdyje bei svajonėmis galvoje.

Šaunios komandos RASAI šokėjos.
Šaunios komandos RASAI šokėjos.

Ateikime ir padarykime tai dėl savęs ir mūsų ekipos RASAI!

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI