Kelionė į sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus

Kelionė į sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus

626
0
DALINTIS
Pasiruošę Druskininkų vandens parko malonumams.

Jūratė GARLIAUSKIENĖ

jurate.garliauskiene@gmail.com

Tel. 8 620 75 127


Pašėlęs gyvenimo tempas visus neša vis tolyn. Atrodo, taip ilgai laukėme didžiųjų metų švenčių, gražios žiemos, darganotas oras bei ypatingai tamsus laikotarpis taip buvo įsismelkęs. Daugelis skaičiavo, kada turės poilsio dienų, kiti jau norėjo atostogų, o dar kiti metams prasidėjus kibo į naujų darbų sūkurį. Gyvenimas tęsiasi…

Plojimais dėkojame kelionės organizatoriams ir rėmėjams.
Plojimais dėkojame kelionės organizatoriams ir rėmėjams.

Raseinių krašto ateities sąjūdžio RASAI pirmininkė Regina Petrokienė pasiūlė, kad judėjimo RASAI nariai, dirbantys Norvelitoje, jų kolektyvas vyktų pailsėti ir atsikvėptų nuo itin didelio darbų maratono. Nes būtent jie ruošia didžiulius kiekius žuvies produkcijos, būtent to produkto, kurio reikia ant Kūčių stalo. Kaip darbuotojai sako, gamyba – tai intensyvus, labai atsakingas, įtemptas darbas, kuriame nėra kada kalbėtis. Visi skuba į darbą ir iš jo į namus… O pakvietus kolegas, bendradarbius į kelionę, joje visi atsikvėptų, pasikalbėtų, pabendrautų, pajuokautų ir, žinoma, pailsėtų.

Sausio 11-ąją pilnutėlis UAB „Raseinių autobusų parko“ autobusas išvyko Dzūkijos link. Pirmininkė Regina Petrokienė visiems linkėjo gero poilsio, perdavė ir garbės pirmininko Jordano Kenstavičiaus palinkėjimus pasisemti jėgų naujiems darbams. Jo rėmimo dėka organizuojamos kelionės praturtina visų mūsų kasdienybę, įneša į gyvenimą šviesių spalvų. Visi taria nuoširdžiai ačiū.

Po netrumpos kelionės atvykę į Druskininkus, skubėjome kuo greičiau pajusti vandens ir šilto oro malonumus. Tai ir Didysis baseinas – milžiniškas Druskininkų vandens parko baseinas, kuriame plaukiojant pro didžiulius langus galima matyti Nemuno pakrantę… Šalia didžiojo baseino stūkso dirbtinė kalva, po kuria – šniokščiančios vandens kaskados, didžiulis vandens krioklys. Kalvos viršukalnėje – kelios sūkurinės vonios, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į vandens parko erdvę. Didžiajame baseine suformuotos atskiros zonos mankštai baseine, kurią kasdien veda profesionalūs instruktoriai. Didįjį baseiną puošia šiltuosius kraštus primenančios palmės. Tai ir povandeniniai vandens masažai, kurie atjaunina organizmą, atpalaiduoja raumenis, aktyvina kraujotaką. Įvairaus stiprumo ir dažnumo srovės stiprina nugaros ir kojų raumenis. Jūros bangų baseine buvo galima pajusti didelio dažnio ir neaukštas, žemo dažnio ir maksimaliai aukštas lūžtančias bangas. Po sunkios darbo dienos ypatingos yra sūkurinės vonios. O pirtys… Tikras poilsis, ramybė, sveikata.

Na, o ekstremalių pojūčių pajuto Bermuduose. Tai nusileidimo kalnelis – pats ilgiausias nusileidimo kalnelis Druskininkų vandens parke. Jo ilgis net 212 metrų, nusileidimo kampas – 11 laipsnių. Leidžiantis Bermudų kalneliu, naudojamos vienvietės arba dvivietės nusileidimo padangos. Tamsa, garso efektai, griaustinis, žaibas ir kiti įvairūs netikėtumai laukia Jūsų šiame nuotykių kelyje…

Puiki, gera Draugų daina – kelionės palydovas.
Puiki, gera Draugų daina – kelionės palydovas.

Laikas prabėgo labai greitai ir būrys raseiniškių tęsė kelionę atgalios. Kiekvienoje kelionėje visų choru traukiama Draugų daina dar labiau visus suartino. Puikiai visi bendravo ir žaismingai leido laiką. Išrinkta ir ne viena nominacija. Štai „Dama su lagaminu“ tapo lyg į tolimąją šalį išsiruošusi Ilona, nominacija „Pirmoji padėka“ apdovanota Snieguolė, nominacija „Darbinė kava ir agurkėliai“ teko Vitalijai, „Kaimyniška šeimininkė“- pačiame autobuso gale sėdinti Aušra, o autobuso  viduriukyje sėdintys Vygantas, Šarūnas, Rimvydas ir Indrė nominuoti kaip „Smagi sustojimo aikštelė“. Pasirodo, buvo nominacija „Šokėjėlės“, tai Aušra ir Dalia, prisiminus vandens parką, nominacija „Aukščio išbandymas“ teko Kristinai ir Ingai, o Eugenija nominuota kaip „Įveikusi aukščio baimę“. Smagios nominacijos „Pagunda merginoms“ – tai Modestas, o Šarūnas, daug kam neįtikėtina, tapo linksmiausiu kelionės draugu.

Puiki kelionė, puikūs įspūdžiai, kuriuos papasakojo iš kelionės grįžusi, kelionės akimirkas užfiksavusi viena iš organizatorių Nelė Šimkienė. Man tik teko visa tai perteikti judėjimui RASAI skirtame puslapyje Jums visiems.

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI