Pirmoji eilėraščių knygelė

Pirmoji eilėraščių knygelė

701
0
DALINTIS
Karolina Gedrimaitė

Aš esu Karolina, man 13 metų, gyvenu Raseiniuose. Lankau šokius, groju smuiku ir pianinu. Laisvalaikiu ne tik kuriu, bet ir piešiu, sportuoju, mėgstu atrasti naujus pomėgius, viską išbandyti.

Ši knygelė yra mano pirmoji. Jaučiuosi lyg mažas laivelis, įplaukęs į didelę jūrą – poetų pasaulį! Mano sukurtas eilėraštis „Smalsuolis svajotojas“ yra didžiausias mano pasiekimas, nes jis Lietuvos vaikų poezijos konkurse LABAS užėmė pirmąją vietą! Tai mano pirmasis nuopelnas.

Tikiuosi, kad šie eilėraščiai, pradėti rašyti nuo mažumės, pasibels į Jūsų širdis ir bus malonu juos skaityti. O dabar keli žodžiai Jums, skaitytojai.

Mielas skaitytojau,

Štai aš, jaunoji kūrėja ir mano eilės. Pagaliau jos atkeliavo pas Jus. O kodėl žmonės rašo eiles? Tai paaiškinamas klausimas? Taip, aš galiu atsakyti. Ogi todėl, kad parodytų, kaip gražiai galima žodžiais apsakyti vaizdus, žmones, spalvas, reiškinius. Stengiuosi, kad skaitytojai suprastų, jog surimavus žodžius, galima įsigilinti į rašytojo pasaulį, gyvenimo prasmę ir žodžių galybę. Paprasčiausiais žodeliais galime pasakyti tiek daug, bet juos sudėjus į eiles viskas atrodo gražiau. Tikiuosi, kad kiekviename eilėraštyje pajausite paprastumą, tikrąją mintį ir mano meilę Jums, brangūs skaitytojai. Prižadu, kad dar susitiksime!

Mano svajonę padėjo išpildyti žmonės, kurie ir morališkai, ir finansiškai prisidėjo prie eilėraščių knygelės „Minčių sūkurys, kuriame dar susitiksime“ išleidimo. Dėkoju Jiems už tai!

Su pagarba, Karolina GEDRIMAITĖ

Norintys įsigyti knygelę, kreipkitės į autorę Karoliną:

Facebook – Karolina Gedrimaitė

Tel. 8 602 45 678 (skambinkite vakarais)

                                           

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI