Išskirtinio balso savininkė – Karolina Juškaitė

Išskirtinio balso savininkė – Karolina Juškaitė

1795
0
DALINTIS
Karolina Juškaitė

Lietuvos muzikinių projektų dalyvė, raseiniškė, garsinanti mūsų miestą savo talentu – Karolina Juškaitė. Savo muzikinę karjerą pradėjo dar nesulaukusi 3 metų, įrašiusi savo pirmąjį albumą vaikystėje, duetu sudainavusi su Rūta Ščiogolevaite, Rosita Čivilyte, buvusi populiarios merginų grupės „Magnit“ narė, sutiko pasidalinti savo sėkmės istorija ir papasakoti kaip ji gyvena dabar.

– Papasakokite trumpai apie save.
– Gimiau Raseiniuose, galiu drąsiai teigti jog esu grynakraujė raseiniškė, mano mama visą gyvenimą dirbo mokytoja, vėliau mokyklos direktore, todėl disciplinos šeimoje netrūko(juokiasi). Tėtis mano taip pat buvo mokytojas, dėstė informatiką, močiutė ir senelis buvo glaudžiai susieti su muzika, senelis dainavo chore, močiutė dėstė muziką. Šeimoje augome trys vaikai, aš, brolis Julius ir mažoji sesutė Liepa. Baigiau Raseinių Šaltinio vidurinę mokyklą į kurią net dabar norisi sugrįžti, praėjus pro ją visada traukia užeiti. Net po tiek metų išliko labai šilti santykiai su mokytojais, mokyklos direktore. Baigiau ir Raseinių meno mokyklą, nuo 5 metų groju smuiku.

– Kaip pradėjote savo muzikinį kelią, kas pastūmėjo jo link?
– Savo muzikinį kelią pradėjau drauge su mama, kartu dainavome. Nuo pat mažens ji kalbėdavo man apie didelę sceną, žmonių auditoriją ir ji pati pirmoji pradėjo mane ruošti dainų dainelei. Muzikinė pradžia nebuvo lengva, priešingai ji buvo kažkiek duobėta. Visada labai norėjau dainuoti, bet sunku buvo rasti tą vadovą, kuris suprastų mane ir norėtų su manim dirbti. Mokytoja, kuri parodė tikrąją muzikos vertę ir dainos grožį, buvo Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus vadovė Nijolė Astašauskienė, labai džiaugiuosi ją turėjusi savo gyvenime. Baigusi vidurinė mokyklą, neatitolau nuo muzikos, o įstojau mokytis į VDU muzikos akademiją Kaune.

– Vaikystėje esate dalyvavusi dainų dainelėje, kokiuose dar muzikiniuose projektuose teko pasirodyti?
– Dainų dainelėje teko pasirodyti šešis kartus, laureate tapau keturis kartus iš šešių, manau tai didelis laimėjimas. Daug kartų dainavau laumės juostos vaikų pop muzikos festivalyje, besimokydama mokykloje teko sudainuoti projekte „Dainuokime kartu“, kurį rėmė Alma Adamkienė, metai iš metų į jį susirinkdavo talentingas jaunimas iš visos Lietuvos. Taip pat statėme ir miuziklą su Keistuolių teatru.
Pirmasis rimtas pasirodymas didžiojoje Lietuvos scenoje buvo X-faktorius, rezultatai nebuvo tokie geri, kokių tikėjausi, kadangi tai buvo pirmas toks didelis išėjimas į sceną.
Chorų karuose buvo geriausia mano patirtis, kuri mane motyvavo nesustoti ir kilti aukštyn muzikos link, projekte pasirodėme su 16 Hz grupe ir tapome nugalėtojais. Rezultatai ir laikas praleistas su jais buvo daug geresnis negu tikėjausi, nuo tada supratau, kad noriu ir galiu gyventi šitame šou pasaulyje.
Lietuvos balsas buvo dar vienas iššūkis man, pajutau tikrą dainininkės karjeros pradžią, juk viską dariau jau aš viena! Pasiruošimas buvo labai profesionalus tiek prodiuseriai, tiek grimeriai, tiek choreografai buvo savo srities specialistai, kurie visą dėmesį skyrė man. Esu labai dėkinga Rositai Čivilytei už didelį muzikinių žinių bagažą, už visą jos palaikymą, tikėjimą manimi.

Karolina ( antra iš dešinės) ir Magnit grupės merginos.
Karolina ( antra iš dešinės) ir Magnit grupės merginos.

– Kaip pasikeitė Jūsų gyvenimas po pirmojo televizinio projekto?
– Kadangi pirmasis toks rimtas pasirodymas buvo X faktoriuje, kuriame ne viskas taip sklandžiai vyko kaip aš tikėjausi, iškart su abejojau savo galimybėmis ir noru toliau dainuoti, pradėjau savęs klausinėti ar tokie iššūkiai tikrai man. Šou pasaulis turi tam tikras taisykles, kurių nežinodamas gali išnykti ir būti užmirštas, o to nei vienas muzikantas, dainininkas ar aktorius nenori. Supratau, kad nenoriu būti ta pilka pelytė ir išsigandusi pirmojo muzikinio projekto bėgti kuo tolyn nuo muzikos, pradėjusi perkąsti tas taisykles, pamačiau ir tą gerąją šou pasaulio pusę.

– Papasakok apie gyvenimą merginų grupėje „Magnit“, kokios patirties įgavai ir kodėl nusprendei tęsti muzikinį gyvenimą viena?
– Nuo chorų karų užsidegiau noru dainuoti grupėje, bendras tikslas nugalėti ir dainuoti kartu su kažkuo mane tiesiog „vežė“. Prasidėjus atrankai į šią grupę, nei kiek nesudvejojau ir užsiregistravau į šią atranką, kuriai vadovavo Kristina Ivanova. Teko ne tik balsu įrodyti savo pranašumą, bet ir šokiu, kūno judesiais, bendravimu su žmonėmis scenoje gabumus. Labai džiaugiausi, kad iš gausaus merginų būrio buvau ne tik pastebėta, bet ir patekau į merginų grupės sudėtį.
Prasidėjo nuolatinė viešuma, kas manau yra tik į gerą, atsirado daugiau pažinčių, išmokau gyventi viešumoje, dar labiau pamačiau su kuo tas šou pasaulis yra „valgomas“, supratau būtent ko nori klausytojai, ką jie nori girdėti ir matyti, ko jie tikisi iš atlikėjų, visas šitas laikas buvo neįkainojamas, naudingas ir prasmingas man.
Po kurio laiko supratau, kad karjeros noriu kaip solistė, smagu dainuoti bendrai, bet dar smagiau kai gali viską  daryti iš savo širdies, dainuoti tą ką nori dainuoti, tai ir lėmė mano apsisprendimą palikti grupę.

Karolina ( antra iš dešinės) ir Magnit grupės merginos.
Karolina ( antra iš dešinės) ir Magnit grupės merginos.

–  Esate ne tik dainininkė. Kuo dar užsiimate?
– Daugelį nustebinu pasakydama, kad turiu rimtą darbą finansų srityje. Mano nuomone, žmogus turi turėti ne vieną užsiėmimą, kitaip gyvenimas gali pasidaryti monotoniškas. Pasitikėti vien muzikiniais gabumais yra neatsargu, galbūt kada nors aplinkybės nebeleis man dainuoti, taip kad visada turiu turėti planą B. Nors dabar mano gyvenime tiek muzika, tiek darbas užima labai svarbias vietas.

– Kokia yra Jūsų svajonė?
– Nuo pat mažumės svajoju, kad galėsiu dirbti su talentingais žmonėmis ir padėsiu jiems išreikšti save dainoje, muzikoje. Dar viena iš mano neįgyvendintų, bet norimų svajonių yra kažkada dalyvauti Eurovizijoje ir parvežti pergalę Lietuvai. Latvijos prodiuserio Aivars Auzins pasakyti žodžiai: „Įsiminkite šitą vardą, nes jūs tikrai ją išgirsite Eurovizijoje“ tikiu, kad jis neklydo ir kažkada aš tą svajonę išpildysiu! Turiu ir kasdieninę svajonę suteikti žmonėms geras emocijas, džiuginti juos, manau tai darau per savo muziką, meilę jai ir per savo kruopštų darbą.

Linkime Karolinai visokeriopos sėkmės visuose darbų baruose, linkime nepamiršti muzikos…  Tegul ir toliau tavo dainos  virpina mūsų sielą, džiugina mūsų ausis ir širdis, te pildosi visos Tavo svajonės…

Komentarai

komentarų

KOMENTARŲ NĖRA

KOMENTUOTI